O nas

Jesteś miłośnikiem kolarstwa? Z nami na pewno się dogadasz! Rowerowi zapaleńcy to my! Sklep DM Shop jest owocem naszej pasji. Jako że sami przemierzamy na rowerach wiele kilometrów, znamy potrzeby rowerzystów. Wiemy, jak ważna jest płynność jazdy, niezawodność części, a także bezpieczeństwo.

Stacjonarnie działamy od kilku lat, prowadzimy również serwis rowerowy, który pomaga nam w nieustannym zdobywaniu wiedzy! Podczas naszej pracy sprawdzamy produkty, które pojawiają się w ofercie – mamy więc pewność, że spełnią Twoje
oczekiwania!

Rowerowe wyprawy nie są nam obce, dlatego z przyjemnością Ci doradzimy! Wspólnie wybierzmy części i akcesoria rowerowe, które będą Ci służyć podczas dłuższych i krótszych podróży rowerowych!

Czy znasz naszą misję?

Dążymy do tego, by być najlepszym sklepem rowerowym! Chcemy poznawać potrzeby rowerzystów i skrupulatnie je zaspokajać - aby jednośladowe wyprawy zawsze dawały maksimum radości!

TWOJE KORZYŚCI

#Możesz liczyć na fachową poradę!

Działamy kompleksowo! Oprócz sklepu internetowego i stacjonarnego, prowadzimy również serwis rowerowy. Właśnie podczas wykonywanych prac konserwacyjnych zdobywamy doświadczenie – poznajemy nowe modele rowerów, części i
ciekawe rozwiązania. Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą, doradzimy i pomożemy rozwiązać każdy problem!

#Stawiamy na jakość!

Serwisując rowery poznajemy poszczególne części i akcesoria rowerowe – sprawdzamy ich jakość i kompatybilność. Przemierzając kilometry rowerowymi ścieżkami, testujemy je w użyciu. Na tej podstawie dobieramy produkty do sklepu DM Shop – chcemy, aby były niezawodne i funkcjonalne!

#Jasne i korzystne zasady

Zakupy przez internet bywają trudne. Chociaż staramy się maksymalnie ułatwić ten proces, przygotowaliśmy jasne zasady reklamacji i zwrotów. Możesz odesłać zakupiony produkt – masz na to 14 dni! Zarówno akcesoria, jak i części rowerowe
obejmujemy roczną gwarancją!

#Wiemy, że zależy Ci na czasie!

Wiemy, że oczekiwanie na zamówienie może budzić wiele emocji. Chcemy, byś jak najszybciej mógł cieszyć się zakupionymi produktami, dlatego wysyłamy je do Ciebie w ciągu 24 godzin!

#Cenimy bezpieczeństwo!

Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo... nie tylko podczas rowerowych wypraw, lecz także w internecie. W naszym sklepie zastosowany jest certyfikat bezpieczeństwa, który chroni Twoje dane i internetowe płatności.

#Tak jak Ty, kochamy rowery!

Jesteśmy pasjonatami! Uwielbiamy jednośladowe podróże, dlatego znamy potrzeby rowerzystów. Nasz sklep powstał właśnie po to, by móc je spełniać!